Sportovní výsledky

1. – 2. června 2019 se v Třinci konalo MISTROVSTVÍ ČR ve sportovní gymnastice – kategorie junior/juniorky.

1. června se závodilo ve víceboji. Zde závodila Nela Tereza Kaplanová, jako jedna z nejmladších závodnic. Závod se jí povedl bez jediného pádu a tím se stala VÍCEMISTRYNÍ ČR a svým výkonem se zařadila do “A” družstva juniorské reprezentace. Díky tomu bude moci bojovat o kvalifikaci na jaře 2020 na MISTROVSTVÍ EVROPY JUNIORŮ.

2. června se závodilo na jednotlivých nářadích a Nela se jako jediná juniorka probojovala do finále na všechna čtyři nářadí, kde na přeskoku získala stříbro a na prostných bronz.

Dan 1. června závodil v šestiboji, bohužel měl několik pádů a tak skončil na 5. místě.

Druhý den si, ale spravil chuť a ve finále jednotlivých nářadích si vybojoval bronz na koni na šíř a bronz na přeskoku.