top of page

Plavecko-běžecké závody

Dobrý den všem příznivcův sportu, dne 1.11.2023 (středa) se naše škola zúčastnila již 3. kola plavecko-běžeckých závodů v tomto školním roce. Tentokrát jsme se vybrali do městské části Praha 13 na plavecký stadion SK Motorlet Praha. Akce se tentokrát zúčastnilo přibližně 350 účastníků ze všech koutů Prahy a okolí. Závodilo se jako obvykle v kategoriích 4.-5. ročník chlapci a dívky, 6.-7.ročník chlapci a dívky a 8.-9. ročník také ve dvou kategoriích chlapců a dívek. Závodníkům naší školy se opět dařilo velmi dobře, v kategorii 6.-7. ročník se umístil již potřetí za sebou na 1. místě Yehor Tkachenko ze 6.B a v kategorii 8.-9. ročník uteklo jen o malinký kousek pódiové umístnění Pavlovi Heisigovi z 9.B. Závodníci si užili výbornou atmosféru, opět si jednou zažili soutěžní pocity a již teď se těšíme na další závody, které se budou konat na Chodově již 21.11.2023.

Opmerkingen


bottom of page