Plavecké úspěchy naší žákyně

10. 11. proběhl Krajský přebor žactva 11ti letých, který byl zároveň kvalifikačním závodem do vrcholu podzimní části sezonu – Poháru Čech. Naše žákyně Adriana Kožená se hladce kvalifikovala ve všech zaplavených disciplínách a své kraulové disciplíny (50m, 100m, 200m a 400m), zároveň i vyhrála.

30. 11. proběhl Pohár Čech, kterého se účastní pouze výběr ze všech krajů, na základě zaplavených kvalifikačních časů.

Adriana zúročila dobrou podzimní přípravu a zvítězila na svých oblíbených sprinterských tratích 50m, 100m a 200m volný způsob. Na tratích 50m a 200m si zaplavala pěkné osobní rekordy a 100m vyrovnala svůj dosavadní. Na těchto třech tratích zároveň zůstává v čele celorepublikových tabulek pro její ročník.

Na trati 400m opět zaplavala v čase osobního rekordu a umístila se na 3. místě. Na trati 50m motýlek se umístila rovněž na 3. místě v osobním rekordu.
Na trati 100m znak se umístila na 4. místě, zaplavala v čase osobního rekordu.