fotogalerie – 2014/2015

fotogalerie
– 2014/2015


Pirátská škola v přírodě

V pondělí 11.května jsme přijeli velkou lodí do pirátského obydlí hotel Krakonoš. Nejdřív jsme se ubytovali a dali jsme si výborné jídlo. Potom jsme se seznámili s hlavním pirátem Hugem i s poručíkem Michalem, námořnicí Kačou, chytrou Jančou a s plavčicí Verčou. Ti nás rozdělili do čtyř pirátských týmů. Každý tým odplul na jiné místo a vyrobil si vlastní vlajku. 
Celý týden jsme hráli pirátské hry. Nejvíce se nám líbily hry bomba, býčí šlacha,
brannball, lovení mořských příšer. V noci se odehrála strašidelná noční hra, kdy jsme museli překonávat černé strážce. Po souši jsme se vydali na nejvyšší vrchol v okolí. Poslední večer jsme si pořádně zařádili na pravé pirátské diskotéce.

V pátek 15.května nás naše pirátská loď opět odvezla do našich domovských přístavů. Všem se náš pobyt mezi piráty a mořskými obludami moc líbil. Už se těšíme, až se za rok opět vypravíme na podobnou plavbu.
                                                                                                                     
Markétka, 3.B

PS: Hlavní pirát Hugo každý den zapisoval naše dobrodružství do lodního deníku. Ten najdete
ZDE.
.

Od 11. do 15.května 2015 jsme byli na škole v přírodě. Bydleli jsme v hotelu Krakonoš. Naším vedoucím a zdravotníkem byl Hugo. Spolu s Verčou, Jančou, Kačou a Michalem nám připravil super program s názvem Na pirátské vlně. 
Bylo to vážně super a už se těším na příští rok.
                                                                                                                     
Míša, 4.A