fotogalerie – 2012/2013

fotogalerie
– 2012/2013


5. A se šesťáky v Aquapalace v Čestlicích

Ve středu 12. září jsem dříve vstávala. Důvodem byla návštěva Aquapalace Čestlice. Sešli jsme se v 7:30 před školou a natěšení jsme se vydali na cestu. Když jsme dorazili na místo, museli jsme chvíli čekat, než se objeví plavčíci. Hodně z nás si vychutnávalo svačinu a ostatní trávili čas povídáním. Pak nastala ta chvíle. Chvíle, kdy se všichni oblékli do plavek a následně skočili do vody. Myslím, že nejoblíbenější byl Trychtýř, ale mně se víc líbily tobogány Twister a Milka. Vlnobití bylo výborné, jako u moře. Ke konci už všichni dováděli z posledních sil. Po třech hodinách zábavy následovalo usušení, obléknutí a hladové polykání svačiny. Vydali jsme se na cestu zpět a těšíme se na příště. Všem se den určitě líbil. 
                                                                                             
Daniela Kótková, 5. A

Ve středu jsme vyjeli na první výlet v letošním školním roce. Aquapalace Čestlice- to je ráj pro děti. Na začátku jsme dostali čipy, se kterými jsme se i koupali. Čipy měly tvar hodinek, takže to vypadalo, že se koupeme s hodinkami. Nejvíce mě zaujaly vlny, které byly velmi silné a tobogány s humornými jmény. Měli tam úžasné napodobeniny moře, až na to, že místo písku tam měli dlaždičky. Zaujaly mě také vířivky a sauny. Vše se mi velice líbilo, kdybych měla říci, co bylo nejlepší, musela bych vyjmenovat všechno. Každému bych ze srdce doporučila tento zážitek. 
                                                                                             
Denisa Humhalová, 5. A 

Ve středu 12.9. jsme s naší třídou a několika šesťáky vyrazili do Aquaparku. Návštěvu jsme vyhráli v soutěži agentury CK2. Jeli jsme tramvají, metrem a autobusem. Když jsme dorazili do areálu, ihned jsme běželi na tobogány, tam to bylo nejlepší. Potom jsme byli na pláži a dováděli jsme v opravdových vlnách, jako u moře. Tohle se nám taky moc líbilo. Bohužel byla moc velká zima, a tudíž jsme nemohli navštívit Divokou řeku, která je umístěná venku. Ale i takhle to byl super den. 
                                                                                             
Vojtěch Šmíd, 5. A 

Dne 12.9.2012 jsme navštívili Aquapalace v Čestlicích. 
Jela s námi třída 5.A. Vstupenky nám zdarma poskytla cestovní kancelář CK 2 jako výhru v soutěži. V aquacentru bylo hodně atrakcí. Nejvíce se mi líbila atrakce „Trychtýř“. Po báječně strávených třech hodinách jsme se vrátili. 
Výlet jsem si velice užila.
                                                                                             
Kristýna Adamcová 6.C

DNE 12/9/2012 jsme byly v aquapalace Čestlicích Sraz byl v 7.30 před školou .Jeli jsme tramvají,autobusem a metrem.Než jsme vešli do aquapalace dostali jsme hodinky ,díky nim jsme mohli vejít i vyjít z aquapalace a odemknout si kabinky Než jsme se začali koupat,tak jsme si to celé prošly.Byly tam výřivky ,trychtýř ,tobogány, vlny,pirátská lod ,sauna .jídelny masáže atd.
Po prohlídce jsme se mohli začít koupat V aquapalace jsme byly 3,5 hodiny .Když jsme odcházely jely jsme autobusem .Moc se mě to líbilo .Hodnotil bych to 10/10
                                                                                             
Ladislav Peterka